Menetrend

A 2020/2021 idény mérkőzései:

2020.08.15 17:00 Mezőkeresztes VSE Nyékládházi DE 2:0
2020.08.23 17:00 Nyékládházi DE BTE Felsőzsolca 2:6
2020.08.30 17:00 HVSC Polgári Kft Nyékládházi DE 3:0
2020.09.06 16:30 Nyékládházi DE Abaújszántói VSE 0:3
2020.09.12 16:30 Bőcs KSC Nyékládházi DE 4:2
2020.09.20 16:00 Nyékládházi DE Aszaló SE 3:5
2020.09.26 16:00 Gesztelyi FC Nyékládházi DE 3:1
2020.10.04 15:00 Nyékládházi DE Sárospataki TC 4:2
2020.10.10 15:00 MVSC-Miskolc Nyékládházi DE 4:1
2020.10.18 14:30 Nyékládházi DE Encs VSC 5:1
2020.12.05 14:30 Bánhorváti Nyékládházi DE
2020.10.31 13:00 Cigánd SE Nyékládházi DE 2:2
2020.11.08 13:00 Nyékládházi DE Edelény-Borsodszer
2020.11.15 13:00 Emődi ÁIDSE Nyékládházi DE
2020.11.22 13:00 Nyékládházi DE Mád FC
2020.11.29 13:00 Nyékládházi DE Mezőkeresztes VSE
2021.03.07 14:30 BTE Felsőzsolca Nyékládházi DE
2021.03.14 14:30 Nyékládházi DE HVSC Polgári Kft
2021.03.20 15:00 Abaújszántói VSE Nyékládházi DE
2021.03.28 16:00 Nyékládházi DE Bőcs KSC
2021.04.03 16:30 Aszaló SE Nyékládházi DE
2021.04.11 16:30 Nyékládházi DE Gesztelyi FC
2021.04.17 17:00 Sárospataki TC Nyékládházi DE
2021.04.25 17:00 Nyékládházi DE MVSC-Miskolc
2021.05.01 17:00 Encs VSC Nyékládházi DE
2021.05.09 17:00 Nyékládházi DE Bánhorváti
2021.05.16 17:00 Nyékládházi DE Cigánd SE
2021.05.19 17:00 Edelény-Borsodszer Nyékládházi DE
2021.05.23 17:00 Nyékládházi DE Emődi ÁIDSE
2021.05.29 17:00 Mád FC Nyékládházi DE